Rust-Oleum bútorlakk Chalky Finish átlátszó matt 750 ml
Cikkszám 4782488Termékleírás
Cikkszám 4782488
A külső hatásoknak ellenálló Rust-Oleum vízbázisú bútorlakk tömíti a festéket és hosszú élettartamot biztosít. Véd az ütésektől és a karcolásoktól, valamint puha matt felülettel vizuálisan kiemeli a bútordarabot. Alternatív megoldásként használhat Rust-Oleum bútorviaszt is. Ha sokáig szeretné élvezni a bútor megújulását, vigye fel a vízbázisú átlátszó lakkot a bútorfestékre, miután megszáradt.
A gyártó adatai
RUST-OLEUM Europe - Martin Mathys N.V./S.A.
Kolenbergstraat 23
3545 Zelem
info@rustoleum.eu
5413436060398
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fa bútorok, gyerekjátékok, burkolatok |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Diffúzibilitás: | Alacsony |
| Optikai megjelenés: | Nem átlátszó |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Színtelen |
| Nedv. dörzsáll. DIN EN 13300 szabv. szerint: | Kopásálló |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 10 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Gyenge szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 14 ml |
| Megfelel alapként: | Fa, Már lakkozott alapfelületek |
| Űrtartalom (l): | 0,75 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 790 g |
| Magasság: | 11,9 cm |
| Szélesség: | 10,1 cm |
| Mélység: | 10,1 cm |





