OBI babérmeggy "Caucasica" magassága kb. 80-100 cm cserepe kb. 7,5 l Prunus
Cikkszám 4056602Termékleírás
Cikkszám 4056602
Az OBI Living Garden "Caucasica" babérmeggy (Prunus laurocerasus) kiváló örökzöld sövénynövény, amelynek sötétzöld levelei optimális belátás elleni védelmet nyújtanak. Nagyon jól metszhető. A fehér virágok májusban jelennek meg.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442011682
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Mindenhová |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Éves növekedés: | Nagyon gyorsan növő (50 cm felett) |
| max. növési magasság cm-ben: | 400 cm |
| Cserépméret: | 7,5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Belátás elleni védelem |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Június |
| Aktuális növénymagasság: | 80 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





