Ebert Standard virágláda-alátét 15 cm x 40 cm antracit
Cikkszám 4198115Termékleírás
Cikkszám 4198115
Az Ebert Standard virágláda-alátétet egyszerű megjelenése teszi különlegessé, és minden méretű Ebert Super virágládához tökéletesen használható. Az alátét egy praktikus és egyszerű rendszer ahhoz, hogy a növényeket vízzel lehessen ellátni és egészségesen lehessen tartani. Emellett az alátét megakadályozza, hogy csúnya foltok keletkezzenek az erkélyen vagy a teraszon.
A gyártó adatai
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
4027371764047
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Növénytartók |
| Szín: | Antracit |
| Felület: | Matt |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Négyszögletes |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Újrahasznosított anyagból készült termék |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 100 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 107 g |
| Magasság: | 3,0 cm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |







