Briloner Grip LED-es csíptetős lámpa fehér
Cikkszám 4354841Termékleírás
Cikkszám 4354841
A Grip sorozat praktikus csíptetős lámpáját innovatív LED-es technológia jellemzi, és tetszés szerint állítható karral rendelkezik. A lámpa emellett praktikus be/ki kapcsolóval, valamint tápvezetékkel is rendelkezik.
A lámpa 3 wattos teljesítményfelvételű LED-ekkel kerül kiszállításra. A LED-ek melegfehér színű, kb. 3000 K színhőmérsékletű fényt bocsátanak ki.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707233848
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 250 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 2,2 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 360 g |
| Magasság: | 28,5 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |





