Briloner LED-es csíptetős lámpa fekete
Cikkszám 4354817Termékleírás
Cikkszám 4354817
Ezzel a praktikus LED-es csíptetős lámpával tudatosan modern stílust varázsolhat otthonába. A lámpát innovatív LED-es technológia jellemzi, és tetszés szerint állítható karral rendelkezik. A lámpa emellett praktikus be/ki kapcsolóval, valamint fekete tápvezetékkel rendelkezik. A lámpát GU10 foglalatú, 3 wattos LED-es izzóval szállítjuk. A LED-ek élettartama hosszú, 25 000 óra, és 3000 K színhőmérsékletű, melegfehér fényt sugároznak.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707260608
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 260 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | GU10 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 2,9 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 492 g |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 5,5 cm |



