LED-es csíptetős lámpa antracit by jedi
Cikkszám 3876794Termékleírás
Cikkszám 3876794
A by jedi LED-es csíptetős lámpa erőssége az ismert termékminőség. Magas minőségű anyagok, modern technológia időtálló formatervezéssel kombinálva. Ideális az olvasósarokhoz, íróasztalhoz vagy munkapadhoz is.
A csíptetős lámpa 220 lumennel, melegfehér színhőmérséklet mellett gondoskodik a kellemes, nem túl erős megvilágításról. A lámpafej egyénileg beállítható, és ezáltal lehetősége van a megvilágítás pontos beállítására.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122059205
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 220 lm |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 386 g |
| Magasság: | 9,5 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |



