Bosch EfWP csiszolólap K250 Ø 125 mm
Cikkszám 5517404Termékleírás
Cikkszám 5517404
A C430 Expert for Wood and Paint csiszolólap rendkívül hosszú élettartamú, és fa-, furnér- és keményfa felületek csiszolására alkalmas. Az elektrosztatikusan szórt csiszolószemcsékkel és meghatározott közökkel ellátott felület egyenletes porelszívást tesz lehetővé, és megakadályozza a lap eltömődését.
A kemény csiszolószemcsék kopásállóak, így a lap hosszabb ideig vagy többször használható. Festékek, lakkok, töltőanyagok, alapozók és faanyagok felületének felérdesítésére és csiszolására szolgál, és lakk lecsiszolására alkalmas.
Bizonyos anyagok nedvesítés utáni csiszolására vagy élek sorjázására is alkalmas. A C430 Expert for Wood and Paint csiszolólap rezgőcsiszolókkal használható. A műgyanta kötés tartósságot szavatol. A rendkívül rugalmas C/B papír hátlap szakadás nélkül hajtogatható. Egyszerűen felszerelhető a tépőzáras rögzítésnek köszönhetően.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140171298
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szemcseméret: | 240 |
| Típus: | Csiszolólap |
| Alkalmas anyaghoz: | Fa |
| Lyukasztás: | Lyukakkal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 31 g |
| Magasság: | 13,6 cm |
| Szélesség: | 12,8 cm |
| Mélység: | 10 mm |





