Bosch Expert Combi S470 csiszolószivacs közepes 69 mm x 97 mm x 26 mm
Cikkszám 5517974Termékleírás
Cikkszám 5517974
A Bosch Expert Combi S470 csiszolószivacs rendkívül hosszú élettartamot kínál fa és festék csiszolásához. Néha muszáj kézzel csiszolni. Lekerekítések és élek csiszolásakor a hagyományos csiszolólapok igen gyorsan elkopnak. Gyakran el is tömődnek vagy megtörnek. Ilyen esetben az egyetlen megoldás az, ha az ember sok csiszolópapírt vásárol, de ez drága és sok hulladékkal jár. A Bosch Surface Structure technológiájú csiszolószivacs erre a problémára kínál megoldást.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952605005
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Csiszolószivacsok |
| Darabszám: | 1 Darab |
| Rögzítés típusa: | Rögzítés nélkül |
| Funkció: | Nedves- és szárazcsiszolás |
| Alkalmas anyaghoz: | Fa |
| Lyukasztás: | Lyukak nélkül |
| Csiszolóanyag anyaga: | Habanyag |
| Polírozó funkció: | Polírozó funkció nélkül |
| Csiszolóanyag alkalmassága: | Kézi csiszolók |
| Hurok típusa: | Közepes |
| Mosható: | Mosható |
| Forma: | Négyszög |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 26 g |
| Magasság: | 2,6 cm |
| Szélesség: | 9,7 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |





























