Bosch Expert Combi S470 csiszolószivacs szuperfinom 69 mm x 97 mm x 26 mm
Cikkszám 5517990Termékleírás
Cikkszám 5517990
A Bosch Expert Combi S470 csiszolószivacs rendkívül hosszú élettartamot kínál fa és festék csiszolásához. Néha muszáj kézzel csiszolni. Lekerekítések és élek csiszolásakor a hagyományos csiszolólapok igen gyorsan elkopnak. Gyakran el is tömődnek vagy megtörnek. Ilyen esetben az egyetlen megoldás az, ha az ember sok csiszolópapírt vásárol, de ez drága és sok hulladékkal jár. Ez a Bosch Surface Structure technológiájú csiszolószivacsok erre a problémára kínálnak megoldást.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952605029
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Csiszolószivacsok |
| Darabszám: | 1 Darab |
| Rögzítés típusa: | Rögzítés nélkül |
| Funkció: | Nedves- és szárazcsiszolás |
| Alkalmas anyaghoz: | Fa |
| Lyukasztás: | Lyukak nélkül |
| Csiszolóanyag anyaga: | Habanyag |
| Polírozó funkció: | Polírozó funkció nélkül |
| Csiszolóanyag alkalmassága: | Kézi csiszolók |
| Hurok típusa: | Nagyon finom |
| Mosható: | Mosható |
| Forma: | Négyszög |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 19 g |
| Magasság: | 2,6 cm |
| Szélesség: | 9,7 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |































