Einhell kettős köszörű készlet TC-XG 75
Cikkszám 4803524Termékleírás
Cikkszám 4803524
Az Einhell TC-XG 75 kettős köszörű készlet a legkülönfélébb szerszámokhoz alkalmas rugalmas köszörű: fúrókhoz és marókhoz, vágólapokhoz és vésőkhöz, ollókhoz éppúgy alkalmas, mint késekhez és pengékhez. A rugalmas tengely precíz munkavégzést tesz lehetővé. Emellett lehetőség van a felhasználásnak megfelelő fordulatszám beállítására is.
Az Einhell-készlet sokféle tartozékának köszönhetően a kettős köszörű szétválasztási, tisztítási, valamint polírozási és csiszolási munkákhoz egyaránt alkalmas, melyek így egyszerűen és biztonságosan elvégezhetők. A biztonságos, rezgésmentes állásról négy gumiláb gondoskodik. Az állítható munkafelületek a különböző felhasználások esetén is egyszerűvé teszik a kettős köszörű kezelését.
Az állítható szikravédő üvegek állításához nincs szükség szerszámra. A robusztus kompakt fémszerkezet hosszú élettartamot biztosít. A golyóscsapágyazott tengelynek köszönhetően a köszörű pontosan és holtjáték nélkül dolgozik. A biztonságos használatról az oldalt zárt védőburkolat gondoskodik.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825649932
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Kettős köszörű |
| Teljesítmény: | 150 W |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,82 kg |
| Magasság: | 18,5 cm |
| Szélesség: | 25,7 cm |
| Mélység: | 12,2 cm |

















