LUX-TOOLS dekopírfűrészlap fához, negatív fogazat, U-szár, 2 darab
Cikkszám 1130178Termékleírás
Cikkszám 1130178
A 2 darab U-szárú LUX-TOOLS dekopírfűrészlap fához, pozitív fogazattal, ideális tiszta, szilánkmentes vágás készítéséhez minden faanyag típusban és műanyagban, valamint érzékeny felületek esetében, mint pl. konyhai munkapultok.
Teljes hossz: 100 mm
Fogazott hossz: 81,9 mm
Fogbeosztás: 2,5 mm
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871131747,4028655234027
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Hosszúság: | 75 mm |
| Tartalom: | 2 Darab |
| Alkalmas a következőkre: | Fa |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 8 mm |
| Mélység: | 2 mm |









