Einhell by kwb fűrészlapkészlet dekopírfűrészekhez 127 mm 5 részes
Cikkszám 4655643Termékleírás
Cikkszám 4655643
A dekopírfűrészekhez használható, 5 részes Einhell by kwb fűrészlapkészlet 127 mm hosszú és 25 mm széles pótfűrészlapokat tartalmaz, amelyekkel fa és műanyag fűrészelhető. A fűrészlapok Einhell BT-SS 405 E, RT-SS 120 L, TH-SS 405 E, TH-SS 405 EL, TC-SS 405 E dekopírfűrészekben vagy velük hasonló jellemzőkkel rendelkező dekopírfűrészekben használhatók.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4009313163507
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmas a következőkre: | Fa, Műanyag |
| Hosszúság: | 127 mm |
| Anyag: | Fém |
| Tartalom: | 5 Darab |
| Forma: | hegyes fog |
| Szélesség: | 50 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 16 g |
| Magasság: | 20,5 cm |
| Szélesség: | 1,2 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |







