LUX-TOOLS dekopírfűrészlap készlet, 6 részes, 135 mm
Cikkszám 2273068Termékleírás
Cikkszám 2273068
A LUX-TOOLS 6 részes dekopírfűrészlap készlete különféle felhasználásokra alkalmas. A készlet tartalma: 4 db favágáshoz való fűrészlap és 2 db acélvágáshoz való fűrészlap, mindegyik 135 mm hosszú. A kiváló minőségű fűrészlapok szinte minden szokványos dekopírfűrészhez alkalmasak.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871160310
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmas a következőkre: | Fa, Acél |
| Hosszúság: | 135 mm |
| Anyag: | Acél |
| Tartalom: | 6 Darab |
| Szélesség: | 3 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12 g |
| Magasság: | 1,5 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 18,8 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.











