Boltze April plüssállat
Cikkszám 5395710Termékleírás
Cikkszám 5395710
Az April plüssállat ragyogó sárga színével és jellegzetes csirke alakjával azonnal vidám hangulatot varázsol otthonába. A minőségi textil kellemes tapintású, így öröm újra és újra kézbe venni. A 20 cm magas, 9 cm széles és 21 cm hosszú plüss egy elegáns kiegészítő a kanapéra vagy a polcra, és hamar magára vonzza a tekinteteket, mivel harmonikus és mozgalmas hangulatot teremt.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076704576
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Egyéb |
| Anyag: | Poliészter |
| Szín: | Sárga |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Tavasz |
| Dekoráció forma: | Csirke |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 42,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 21,0 cm |



