Boltze Ashraf blokknaptár
Cikkszám 5395439Termékleírás
Cikkszám 5395439
A kézzel készült Ashraf blokknaptár floridai parti fenyőt és stabil MDF-et kombinál matt arany, natúr és fehér színekkel, amelyek feldobják nappaliját vagy dolgozószobáját. A többszínű kivitel és az angol felirat stílusosan mutat, a gondos kézi munka miatt minden darab egyedi. Harmonikus színkombinációjával és letisztult formanyelvével kihangsúlyozza a stílusos berendezés iránti szenvedélyét.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076696277,4066076722570
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Egyéb |
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Többszínű |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Tavasz |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 160 g |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 22,0 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |



