Boltze Fantasy dekortábla 4 féle 1 db
Cikkszám 5398102Termékleírás
Cikkszám 5398102
Ez a porszórt vasból készült tábla modern dizájnt és aprólékos kidolgozást ötvöz. A téglalap forma és a többszínű, virágmotívumos nyomat, eperrel és német felirattal, élénk jelleget kölcsönöz a dekorációs kiegészítőnek. A bézs, fekete, zöld, pink és lila színkombináció frissességet visz minden falra. 40 cm hosszú és 20 cm széles táblája garantáltan vonzza a tekinteteket, és könnyen felakasztható.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076720651
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Tábla |
| Anyag: | Porszórt fém |
| Szín: | Többszínű |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 240 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |



