Boltze figura Perly 3-féle változatban 8 cm x 6 cm x 16 cm gyöngy króm
Cikkszám 5240403Termékleírás
Cikkszám 5240403
A Boltze Home Perly figura egy kiváló minőségű, porcelánból készült elegáns dekoráció. A kézzel készített figura bézs, krémfehér és világos rózsaszín, finom gyöngyházhatásával nyűgöz le. Stilizált madár formájával kifinomult megjelenést kölcsönöz bármelyik helyiségnek. Ideális a nappaliban a szeretetteljes hangsúlyokhoz, vagy különleges ajándékként.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076515516
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szobrok |
| Anyag: | Porcelán |
| Szín: | Többszínű |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Dekoráció forma: | Madár |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 150 g |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 16,0 cm |









