Boltze Home dekorfigura Karimo madár 2-féle változatban bézs
Cikkszám 5234554Termékleírás
Cikkszám 5234554
A Boltze Home Karimo kézzel készített dekorfigura különleges bájt kölcsönöz a lakótérnek. A műgyantából készült dekorfigura egyszínű, bézs színű és matt fa hatású.
A madár formájú, kézzel festett figura jól illik a nature stílushoz, és elegáns, kézműves hangulatot varázsol otthonába.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076133703
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szobrok |
| Anyag: | Műgyanta |
| Szín: | Bézs |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Tavasz |
| Dekoráció forma: | Madár |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 120 g |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |







