Boltze Home dekorfigura Wilhelmy kutya 10 cm x 5 cm x 16 cm barna
Cikkszám 5234976Termékleírás
Cikkszám 5234976
A Boltze Home Wilhelmy dekorfigura egyszerű eleganciájával győz meg. A kiváló minőségű dolomitból készült és fóliázott egyszínű kutyafigura melegbarna tónusban pompázik.
A matt felület kiemeli a modern kialakítást, és stílusosan illeszkedik bármilyen berendezéshez. Bájos dekorációként ideális, mert modern lakókörnyezetének hívogató jelleget kölcsönöz.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076392698
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szobrok |
| Anyag: | Kerámia |
| Szín: | Barna |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Dekoráció forma: | Kutya |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 140 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 16,0 cm |



