Boltze Kayla kaspó
Cikkszám 5397146Termékleírás
Cikkszám 5397146
A kézműves módszerekkel készített Kayla kaspó fehér kőagyagból készül, természetes, matt felülettel és jellegzetes tojás alakban. A 10 cm magas, 12 cm hosszú és 12 cm széles Kayla igen stílusos és remekül illik modern lakókörnyezetekbe. A minőségi kivitelezés minden darabnak egyedi jelleget kölcsönöz. A Kayla kaspó időjárás- és fagyálló, vagyis különösen tartós: időtlen esztétika otthona számára.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076713363
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágcserepek |
| Szín: | Fehér |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Tavasz |
| Dekoráció forma: | Tojásforma |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |





