Boltze Linea függőkosár 2 féle 1 db
Cikkszám 5394994Termékleírás
Cikkszám 5394994
A Linea természetes eleganciát varázsol otthonába: A kör alakú függőkosár matt, többszínű kivitelben, natúr, narancssárga és pink színben, újrahasznosított fából, pamutból és tengeri fűből készül kézműves módszerekkel. A makramé díszítés egyedi jelleget és karaktert kölcsönöz minden darabnak. A 80 cm magas és 19 cm széles Linea igen szépen mutat bármilyen térben. A praktikus akasztóval tetszőlegesen elhelyezhető, így mindig szem előtt lehet.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076719136
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Kosár |
| Szín: | Többszínű |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 220 g |
| Magasság: | 80,0 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 19,0 cm |



