Boltze Quila dekorfigura 2 féle 1 db
Cikkszám 5396148Termékleírás
Cikkszám 5396148
A Quila egy szépen kidolgozott dekorfigura. A teknős minőségi műgyantából készül, és harmonikusan összehangolt, többféle színárnyalatban ragyog. A matt, művészi igényű festés különösen nemes jelleget kölcsönöz a figurának. 2,5 cm magas és 6 cm széles, ezért könnyedén elfér akár kis polcokon is vagy az egyedi lakberendezési tárgyai között. Időtlen kisugárzása és kiváló minőségű kivitelezése stílusos, különleges kisugárzású dekortárggyá teszi.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076618972,4066076711475
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szobrok |
| Anyag: | Műgyanta |
| Szín: | Többszínű |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30 g |
| Magasság: | 2,5 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |





