Boltze szélkerék Tulip 2-féle változatban 75 cm x 15 cm x 31 cm
Cikkszám 5241187Termékleírás
Cikkszám 5241187
A Boltze Home Tulip szélkerék élénk színeket és mozgást visz a kertjébe. Robusztus nyírfából és műanyagból készült, zöld színével és stabil szerkezetével tűnik ki. A Tulip harmonikusan illeszkedik a kert kialakításához, és lágy forgásával kellemes, élénk légkört teremt kültéren.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076518753
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Windrad |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Zöld |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Dekoráció forma: | Virág |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 110 g |
| Magasság: | 75,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 31,0 cm |



