Chip és Dale kerti figura
Cikkszám 5388855Termékleírás
Cikkszám 5388855
Vigye kertjébe a Disney varázsát a bájos Disney kerti figuráinkkal! A kedvenc karakterek szeretettel készített figurái mesés hangulatot kölcsönöznek az udvarnak. Tökéletes virágágyások, teraszok vagy a bejárati díszítésére. Vegye körbe a növényeit Disney figurákkal, és hozzon létre egy varázslatos kerti paradicsomot!
A gyártó adatai
Christmas Inspirations
Havenstraat 1
1948 NP Beverwijk
linda@christmasinspirations.nl
8720634047418
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szobrok |
| Anyag: | Polirezin |
| Szín: | Többszínű |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,20 kg |
| Magasság: | 31,0 cm |
| Szélesség: | 23,5 cm |
| Mélység: | 32,0 cm |





