Decoris kacsa polirezin 10 cm x 11 cm x 13,5 cm 3 db-os válogatás
Cikkszám 5391016Termékleírás
Cikkszám 5391016
Ez a kedves, polirezinből készült díszkacsa vidám kiegészítője lehet a kertnek vagy a lakásnak.
Három különböző kivitel közül választhat, így bármelyik helyiségbe vagy kültéri területre csempészhet egy kis bájt és vidámságot. Az időjárásálló anyag gondoskodik a tartósságról, bárhol is helyezi el.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Kaemingk B.V.
Broekstraat 13
7122MN Aalten
info@ksd-deco.com
8720725565951
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Egyéb |
| Anyag: | Polirezin |
| Szín: | Többszínű |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Nyár |
| Dekoráció forma: | Kacsa |
| Figurák száma: | 3 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 13,5 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |



