Dekor-figura kerítésen ülő béka terrakotta 22 cm zöld
Cikkszám 5229505Termékleírás
Cikkszám 5229505
A zöld színű, béka kerítésfigura bájos kerti dekoráció. Tökéletesen alkalmas kerítésen, falon vagy virágágyásban való elhelyezésre. A figura magassága 22 cm.
A gyártó adatai
DRAGIMEX Handels-AG
Hans-Böckler-Ring 25
22851 Norderstedt
info@dragimex.de
4064452270592
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fáklya |
| Anyag: | Terrakotta |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Tavasz |
| Dekoráció forma: | Béka |
| Figurák száma: | 2 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 560 g |
| Magasság: | 22,0 cm |
| Szélesség: | 9,5 cm |
| Mélység: | 9,5 cm |





