Dekor-figura kerítésen ülő tehén terrakotta 22,5 cm fekete-fehér
Cikkszám 5229521Termékleírás
Cikkszám 5229521
A terrakottából készült, kerítésen ülő tehénfigura szemet gyönyörködtető és nagyszerű dekorációs elem a kertben. Tökéletes kerítésekre, virágágyásokra vagy falakra való elhelyezésre, és ajándéknak is csodálatos. Fekete és fehér színben kapható, 22,5 cm magas.
A gyártó adatai
DRAGIMEX Handels-AG
Hans-Böckler-Ring 25
22851 Norderstedt
info@dragimex.de
4064452270523
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szobrok |
| Anyag: | Terrakotta |
| Szín: | Fekete/Fehér |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Tavasz |
| Dekoráció forma: | Tehén |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 570 g |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 10,5 cm |
| Mélység: | 9,5 cm |





