Everlands tulipán EVA anyag cserép 9 cm x 3,5 cm x 25 cm 3-féle változatban
Cikkszám 5391255Termékleírás
Cikkszám 5391255
Ez a cserepes tulipán friss levegőt hoz otthonába. Három különböző színben kapható, és a valódi virágoknak egy könnyen ápolható alternatívája.
A kiváló minőségű EVA anyagnak köszönhetően hosszú ideig megőrzi szépségét gondozás nélkül is.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Kaemingk B.V.
Broekstraat 13
7122MN Aalten
info@ksd-deco.com
8720725328402
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Váza |
| Anyag: | Anyagkeverék |
| Szín: | Többszínű |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Tavasz |
| Dekoráció forma: | Virág |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 220 g |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 3,5 cm |
| Mélység: | 9,0 cm |



