Tárolódoboz 3 db-os szett virágmintás kerek tarka
Cikkszám 5242920Termékleírás
Cikkszám 5242920
A konyha tetszetős és dekoratív kiegészítője, sokoldalúan használható. Hosszú élettartamú és könnyen tisztítható anyag.
A gyártó adatai
KSD
P.O. Box 7
7120 AA Aalten
info@ksd-deco.com
8720725437777
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Egyéb |
| Anyag: | Ón |
| Szín: | Tarka |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 312 g |
| Magasság: | 10,5 cm |
| Szélesség: | 10,5 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |



