Tökkészlet filcből 12 részes színes
Cikkszám 5140991Termékleírás
Cikkszám 5140991
A filcből készült 12 darabos tökkészlet tökéletes arra, hogy gyorsan és egyszerűen nagyszerű halloweeni hangulatot teremtsen otthonában. A különböző méretek és színek gondoskodnak a változatosságról, és sokoldalúan felhasználhatók.
A gyártó adatai
Gerd Rodermund GmbH & Co. KG
Schmiedeweg 6-8
77972 Mahlberg
info@rodermund.de
4061562274816
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Egyéb |
| Szín: | Narancssárga |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Évszakok: | Ősz |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6 g |
| Magasság: | 10 mm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |



