A.S. Création fátyoltapéta textil hatású szürke FSC®
Cikkszám 4390134Termékleírás
Cikkszám 4390134
Az A.S. Création textilhatású fátyoltapétájának szürke színe stílusos lehetőséget kínál arra, hogy a helyiségben nyugodt légkört teremtsen. Az enyhén strukturált, matt felület egy leheletnyi eleganciát kölcsönöz. A tapéták hangulatos otthont varázsolnak a falakból.
A gyártó adatai
GÉTA CENTER KFT.
JÁSZ U. . 95
1135 BUDAPEST
peter.galosi@geta.hu
4000776344328
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Vlies tapéták |
| Szín: | Szürke |
| Mintadarab, áruminta: | Textil hatás |
| Típus: | Vlies tapéták |
| Felület: | Enyhén strukturált |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 960 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 53,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |















