Évelő díszgyertya (Gaura lindheimeri)
Cikkszám 4179693Termékleírás
Cikkszám 4179693
Légies virágai leginkább repkedő pillangókra emlékeztetnek. Laza habitusú, bokros tövű évelő, amelynek 1-1,2 m-es merev, felfelé törő hajtásain a nyár folyamán fürtökben nyílnak a hosszú porzós, fehér vagy rózsaszínű, nagyszirmú virágok. Virágai júniutsól szeptemberig nyílnak.
A gyártó adatai
Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt.
Csepeli utca 33-43
2310 Szigetszentmiklós
info@biroflora.hu
5999564053391
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Teljesen napos |
| Növekedési forma: | Magas |
| max. növési magasság cm-ben: | 150 cm |
| Aktuális növénymagasság: | 40 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,30 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 17,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





