OBI évelő díszgyertya cserépátmérő: kb. 13 cm Gaura
Cikkszám 4086625Termékleírás
Cikkszám 4086625
Az OBI Living Garden évelő díszgyertya (Gaura lindheimeri) júliustól októberig virágzik. Csodálatos, rózsaszíntől fehér árnyalatig terjedő virágai vázában, vágott virágként is csodásan mutatnak. Az áteresztő, homokos talajt és a napos helyet kedveli, és rendszerint 60-100 cm magasra és 30-40 cm szélesre nő. Ez az évelő növény fagytűrő.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442022947
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 100 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is ideális |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



