Big-Bag márvány díszkavics carrarai fehér 25-40 mm 1000 kg
Cikkszám 4166229Termékleírás
Cikkszám 4166229
Gömbölyűre csiszolt, fehér és nemes carrarai márvány.
Ez az extravagáns kavics szemet gyönyörködtető látvány a házban és a kertben, és mulcságyásokban, fák és virágágyások bekerítésére, járdákhoz vagy kavicsárkokban használható.
A gyártó adatai
Scherf GmbH & Co KG
Flattendorf 4
8230 Hartberg
office@scherf.at
9004179435091
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 70 kg |
| Típus: | Sodronyháló kő |
| Szemcseméret: | 25 - 40 mm |
| Szín: | Fehér |
| Ömlesztett súly: | 1500 kg/m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1 000,0 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 85,0 cm |
| Mélység: | 75,0 cm |









