Big-Bag márvány díszkavics carrarai fehér 40-60 mm 1000 kg
Cikkszám 4166237Termékleírás
Cikkszám 4166237
Gömbölyű csiszolású fehér, nemes carrarai márvány. Szemet gyönyörködtető extravagáns látványt nyújt a házban és a kertben.
A gyártó adatai
Scherf GmbH & Co KG
Flattendorf 4
8230 Hartberg
office@scherf.at
9004179436098
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 70 kg |
| Típus: | Sodronyháló kő |
| Szemcseméret: | 40 - 60 mm |
| Szín: | Fehér |
| Ömlesztett súly: | 1500 kg/m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1 000,0 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 85,0 cm |
| Mélység: | 75,0 cm |









