Big-Bag márvány zúzottkő Duna-kék 8-12 mm 1000 kg
Cikkszám 4165775Termékleírás
Cikkszám 4165775
Ez a márvány zúzottkő kerti utak és terek, valamint parkok burkolására használható. Bekerített területek, mulcságyások, fák és virágágyások körbeszórására kiválóan alkalmas.
A gyártó adatai
Scherf GmbH & Co KG
Flattendorf 4
8230 Hartberg
office@scherf.at
9004179495392
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 70 kg |
| Típus: | Zúzalék |
| Szemcseméret: | 8 - 12 mm |
| Szín: | Kék |
| Ömlesztett súly: | 1550 kg/m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1 000,0 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 85,0 cm |
| Mélység: | 75,0 cm |









