Big-Bag márvány zúzottkő felhőfehér 25 mm - 50 mm 1000 kg
Cikkszám 4166047Termékleírás
Cikkszám 4166047
Fehér márvány Ausztriából. Legfeljebb 25 mm-es rácssűrűségű gabionok feltöltéséhez is használható.
Ideális a kert és a táj modern és könnyen gondozható kialakításához
Ez a termék kiválóan használható füvekkel és cserjékkel beültetett köves ágyásokhoz, talajtakaróként vagy a ház falai köré. A kövek kerti utak és terek, valamint parkok burkolására is használhatók. A kavicsok kerti kutak, akváriumok és gabionok töltőanyagaként is kiválóan használhatók
Műszaki adatok:
- Szemcseméret: 25mm -50 mm
- Szemcse: kőzúzalék
- Színe: felhőfehér
- Feldolgozás: mosott
- Ömlesztett súly: 1500 kg/m3
- Csomagolás: Big-Bag
- Tartalma: 1000 kg
A gyártó adatai
Scherf GmbH & Co KG
Flattendorf 4
8230 Hartberg
office@scherf.at
9004179416595
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 70 kg |
| Típus: | Sodronyháló kő |
| Szemcseméret: | 25 - 50 mm |
| Szín: | Fehér |
| Ömlesztett súly: | 1500 kg/m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1 000,0 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 85,0 cm |
| Mélység: | 75,0 cm |









