Márványkavics "Carrara" fehér 40 mm - 60 mm 15 kg/zsák
Cikkszám 3307436Termékleírás
Cikkszám 3307436
A fehér márványkavics a világos terméskövek klasszikusai közé tartozik, és még mindig nagy népszerűségnek örvend.
Kiváló minőségű kavics Olaszországból
A carrarai kavics egy fehér kavicsfajta, amely az olaszországi Massa Carrara híres márványbányájából származik. A márványkavics kerek alakját a márványzúzalék dobban történő megmunkálással nyeri. A kerek kavics különösen alkalmas kevésbé használt területekre, mivel azok kerek, sima felületüknek köszönhetően alig tömörödnek.
Egyedi alkalmazási lehetőségek
A fehér kavics számos kialakítási lehetőséget kínál a ház és a kert körül. A márványkavics elsősorban modern kertekhez illik, ahol kontrasztot alkot a kifejező sötét színekkel. A carrarai márványkavicsból utak, a ház falára fröccsenés elleni védelem, vagy ágyástakaró is készíthetők. A zúzalék gond nélkül alkalmas felületek feltöltésére, illetve kocsibeálló vagy parkoló létesítésére is. A Carrara kavics szerkezete és színe különösen akkor érvényesül jól, ha nedves.
Tippek a felhasználáshoz
A márványkavicsot napos helyre érdemes tenni, mivel árnyékban gyorsan bezöldül. Egyébként a díszkertben történő alkalmazáskor gyomosodásgátló fóliát kell alá helyezni, a gyomnövekedés megakadályozása érdekében. Bejárat vagy parkolóhely kialakításakor lehetőség szerint tegyen alá kavicsrácsot. Ez még nagyobb stabilitást biztosít. A terméskövek részben a szállítás és a gyártás miatt homokoltak lehetnek. Feldolgozás előtt öblítse le az anyagot.
A gyártó adatai
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4058655011540,4018747056156
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 15 kg |
| Típus: | Sodronyháló kő |
| Szemcseméret: | 40 - 60 mm |
| Szín: | Fehér |
| Ömlesztett súly: | 1500 kg/m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 41,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |







