Premium játszóhomok tűzben szárított 25 kg/zsák
Cikkszám 4426979Termékleírás
Cikkszám 4426979
Premium játszóhomokunkhoz különösen kiváló minőségű, természetes homokot használunk. Hiszen nem minden homok egyforma. Szárított kvarchomokunk hosszú feldolgozási folyamaton esik át: többször megmossák, és a minőséget optimalizáló szitáló berendezéseken halad át. Ezután egy speciális eljárással, tűzben szárítva teszik még kiválóbbá. Az eredmény: egy rendkívül tiszta és a speciális szemcseméretnek köszönhetően nagyon puha játszóhomok. A TÜV Nord által folyamatosan végzett felügyelet magától értetődő, és abszolút biztonságos minőséget garantál. A játszóhomokot szárítva szállítjuk ki. A játék élménye és az optimális formázhatóság érdekében: a homokozóba történő betöltést követően kicsit nedvesítse meg a Premium játszóhomokot.
A gyártó adatai
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4058655014992,4058655001008
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 25 kg |
| Típus: | Játszóhomok |
| Szemcseméret: | 0 - 1 mm |
| Szín: | Bézs |
| Ömlesztett súly: | 1200 kg/m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,0 kg |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |





