Rhein színes kavics 8 mm - 16 mm 15 kg/zsák
Cikkszám 3307451Termékleírás
Cikkszám 3307451
Az évszázadok alatt a tavakban és folyókban részben gömbölyűre kopott természetes kavicsok. A legkülönbözőbb rostált szemcseméretek egyéni alkotási lehetőséget biztosítanak. A sokoldalú alkalmazási lehetőségek révén kedvelt anyag a háztartásban és a kertben, pl. utak kialakításánál vagy ömlesztve dekorációs elemként. Javaslat: A gömbölyű kavicsok kevésbé használt területeken alkalmazhatók, mivel sima, gömbölyű felületük miatt alig tömöríthetők. A kavicsok színe és struktúrája különösen nedvesen érvényesül.
A gyártó adatai
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4018747042159,4058655011090
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 15 kg |
| Típus: | Díszkavics |
| Szemcseméret: | 8 - 16 mm |
| Szín: | Többszínű |
| Ömlesztett súly: | 1500 kg/m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 41,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |











