Színes kavics "Rhein" színes 40 mm - 80 mm 25 kg/zsák
Cikkszám 3307485Termékleírás
Cikkszám 3307485
A Rhein színes kavics különböző célokra alkalmas a kertben és a házban. Járda, felhajtó kialakítására, vagy egyedi tervezési célokra vázákban vagy egyéb tartókban.
Természetes keverék
A Rhein kavics színes, változatos keverékével hódít, ezért a kertekben nagyon népszerű. Kerek formának köszönhetően rendkívül kellemes rajta a mezítláb járás, így a kavicskeverék gyermek- és állatbarát is. A kavicsok mérete 40 mm - 80 mm, ezért a felület idővel alig tömörödik.
A gyártó adatai
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4058655011199,4018747046508
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 25 kg |
| Típus: | Sodronyháló kő |
| Szemcseméret: | 40 - 80 mm |
| Szín: | Többszínű |
| Ömlesztett súly: | 1500 kg/m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,0 kg |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 42,0 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |









