Garri dekorkéreg 5 l
Cikkszám 4025672Termékleírás
Cikkszám 4025672
Kiválóan alkalmas cserje csoportok, fák, örökzöldek, nagyobb balkonládák talajtakarására. Megakadályozza a nedvesség gyors párolgását és a gyomképződést. Nedvességtartó képessége segíti a növények ideális vízháztartását. Dekoratív jellege esztétikus hatást nyújt a kertekben. Szemcseméret apró: 10-50 mm, borovi fenyőből. Szemcseméret nagy: 30-90 mm, borovi fenyőből. Javasolt felhasználás: januártól decemberig.
A gyártó adatai
TERRA-TŐZEG KFT
Márvány 18
1012 BUDAPEST
info@foldeszsak.hu
5998144512297
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| bio: | Nem bio |
| Csomag tartalma: | 5 l |
| Tőzeg: | Tőzegmentes |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,50 kg |
| Magasság: | 32,0 cm |
| Szélesség: | 23,0 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |





