LG kertidekor narancs 45 l
Cikkszám 4026191Termékleírás
Cikkszám 4026191
Dekoratív narancs hatású dekorkéreg, esztétikus talajtakaró. Elnyomja a gyomokat, hatása 2 évig tart. Megújuló alapanyagokból készült. Kéregméret 0-40 mm között.
A gyártó adatai
COMPO GmbH
Gildenstraße 38
48157 MÜNSTER
info@compo.com
4007167020663,4007167220667
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| bio: | Nem bio |
| Csomag tartalma: | 45 l |
| Tőzeg: | Tőzegmentes |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Szemcseméret: | Durva (40 mm-ig) |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,4 kg |
| Magasság: | 8,5 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 91,0 cm |







