Paul Neuhaus Greta állólámpa 6 izzós G9 rozsdaszínű
Cikkszám 5166897Termékleírás
Cikkszám 5166897
A Paul Neuhaus tetszetős Greta állólámpája meleg fényt kölcsönöz a lakótereknek. A barna, festett acél és az aranyszínű, szép, fényáteresztő mintákkal ellátott fénygömbök kombinációja különleges pluszt kölcsönöz a lámpának. Az állólámpa zsinórkapcsolóval felszerelt, amellyel kényelmesen be- és kikapcsolható.
A lámpa izzó nélkül van a csomagban. A lámpát hat, egyenként legfeljebb 40 W-os G9 izzóval szerelheti fel. Kombinálja az állólámpát egy tetszés szerinti izzóval. Az állólámpa nemcsak gyönyörű fényjátékot hoz létre az aranyszínű fénygömböknek köszönhetően, hanem abszolút dekoratív célt is szolgál.
A gyártó adatai
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248291412
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Foglalat: | G9 |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényforrások száma: | 6 |
| Stílusirányzat: | Mediterrán |
| Váz anyaga: | Vas |
| Ernyő anyaga: | Vas |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 40 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,1 kg |
| Magasság: | 181,2 cm |
| Szélesség: | 33,8 cm |
| Mélység: | 29,1 cm |
















