Abby 1 x E14 asztali lámpa nikkel antik textil ernyő fekete-arany
Cikkszám 4729059Termékleírás
Cikkszám 4729059
Az ABBY asztali lámpa modern kerámia megjelenésű. A stílusosan kialakított lámpa textil ernyője önmagáért beszél, amely gyönyörű pontvilágítást biztosít. Az éjjeliszekrényre vagy a komódra helyezve a lámpa bekapcsolva és kikapcsolva is dekoratív látványt nyújt. Az antik nikkel színű kerámialámpa stílusos berendezési elem az arany/fekete színű textil ernyővel kombinálva. Az energiatakarékos világítás érdekében használjon LED-izzót. Ezek a hagyományos halogén izzók optimális alternatíváiként magas fényminőséget biztosítanak és akár 80 % energiát is megtakarítanak. A LED izzóknak emellett hosszabb az élettartamuk, kevesebb hőt termelnek és egyúttal védik a környezetet.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807506624
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Kerámia |
| Ernyő anyaga: | Szövet |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | E14 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 40 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 533 g |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |





