Asztali lámpa CMI barna színű
Cikkszám 3876695Termékleírás
Cikkszám 3876695
Többféle színben. E14, 25 W és 40 W. Fényforrás nélkül. Az alábbi energiaosztályba tartozó fényforrásokkal használható: A++, A+, A, B, C, D, E.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121457170
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Ernyő anyaga: | Nemesacél |
| Foglalat: | E14 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 579 g |
| Magasság: | 2,5 cm |
| Szélesség: | 2,0 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |



