Asztali LED diszkó lámpa RGB
Cikkszám 1099969Termékleírás
Cikkszám 1099969
A 3W-os LED asztali diszkó lámpát beépített motorral és színváltó funkcióval látták el, amelynek eredményeképpen piros, zöld és kék színű fényeffektusokat produkál váltakozva. Forgó fényjátéka a nappalit pompás partyhelyiséggé változtatja. Csatlakoztatása dugóval történik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121057448
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Fiatalos lakás |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Golyó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Fényszín: | Színváltós rgb |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 210 g |
| Magasság: | 10,8 cm |
| Szélesség: | 8,8 cm |
| Mélység: | 8,8 cm |







