Just Light. Wave LED-es asztali lámpa acél 3000 K
Cikkszám 5165410Termékleírás
Cikkszám 5165410
A Just Light Wave LED-es asztali lámpa gyönyörűen világítja meg a lakóteret. A karcsú, hullámos LED-es asztali lámpa kényelmesen egy zsinórkapcsolóval kapcsolható be és ki. A lámpához egy fixen beépített LED-es izzó is tartozik, amely 3000 K színhőmérsékletű, gyönyörű, melegfehér fényt bocsát ki. Az asztali lámpa energiatakarékos, hosszú élettartamú és alacsony hőtermelésű. Az asztali lámpa mutatós, helytakarékos kiegészítő lámpaként gyorsan használható a nappaliban és az étkezőben, de a hálószobában és sok más helyiségben is, ahol dekoratív célokat is szolgál.
A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689925727
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 170 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 260 g |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |












