OBI Senori LED-es dekor csillag
Cikkszám 3493210Termékleírás
Cikkszám 3493210
Az OBI Ligting Senori LED-es dekor csillag 20 darab melegfehér színű LED-jével kellemes hangulatot teremt, és elsősorban az adventi és karácsonyi időszakban biztosít díszes világítást. Kb. 39 cm-es magasságával és elegáns megjelenésével az ablakpárkány vagy az asztal tökéletes dísze lehet. A dekor csillag elemről működik, ezért az Önnek leginkább tetsző helyen helyezheti el. 3 darab AA elemre van szükség, amelyeket a csomag nem tartalmaz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121456364
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 213 g |
| Magasság: | 39,0 cm |
| Szélesség: | 25,7 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |





