Turn me csíptetős lámpa ezüst E27 foglalat IP20
Cikkszám 5165428Termékleírás
Cikkszám 5165428
A Turn me csíptetős lámpa nagy fokú rugalmasságot biztosít. A műanyagból készült, ezüstszínű lámpához nem tartozik izzó. A csíptetős lámpába E27-es, legfeljebb 60 wattos izzót helyezhet.
Kombinálja a lámpát egy tetszés szerinti izzóval, és ruházza fel új megjelenéssel időről időre.
A csíptetős lámpa optimálisan legfeljebb 2,0 cm méretű asztallapokra és polcokra rögzíthető, így igen rugalmasan használható. A lámpa zsinórkapcsolóval kényelmesen be- és kikapcsolható.
A hálózati csatlakozókábel teljes hossza 1,5 m. A csíptetős lámpa hossza 11,6 cm, szélessége 5,0 cm, magassága pedig 20,7 cm.
A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689964184
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Retro |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 60 W |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 231 g |
| Magasság: | 20,7 cm |
| Szélesség: | 11,6 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |








